Choď na obsah Choď na menu
 


NEFUNKČNÝ BLOG.CZ

Ahojte, tu je vaša DoramaQueen (DQ). Iste ste si všimli, že teraz blbnú blogy. A ak nie, tak to viete, ak čítate toto. Nejde len o môj blog, ale o všetky, pretože sa blog.cz presúva na nový server a problémy vraj môžu trvať až do konca roka! Bože... neviem, kedy opravia to, čo na blogu nejde momentálne, ale potom sa tam samozrejme vrátim. Toto je len alternatívne riešenie. Všetko staré na blogu ide, takže som sa sem presunula len s plánovanými vecami a s aktuálne prekladanými. :)  Tak dúfam, že bude čoskoro všetko po starom, pretože okrem blog.cz sa mi iné stránky, kde by som mohla byť, proste nepáčia.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

NEFUNKČNÝ BLOG.CZ

(Danusa, 8. 9. 2018 18:48)

Sorry, že ešte otravujem, ale napadlo ma, že keď blog.cz fakt príšerne blbne, či by ti nemohli vypomôcť Ainny alebo Ivuška s malou informáciou na svojom blogu,že máš nový dočasný blog. Ako pridávam komentáre objavujú sa tam známe mená.

Re: NEFUNKČNÝ BLOG.CZ

(DQ, 8. 9. 2018 19:29)

Napadlo mi to, ale ono je to asi jedno v konečnom dôsledku. Každý sa k tým častiam nejako dostane. Či šťastím a nájdu do na blogu, či pôjdu rovno na uložto, alebo kliknutím na odkaz na aki a objavia túto stránku. O tejto stránke vie zatiaľ málo ľudí a aj tak tu mám vyššiu návštevnosť, než Ivuš, takže to je asi jedno. Ale nie, nemyslím si, že je nutné to nejako rozhlasovať, že mám technické problémy. Každú chvíľu to môžu opraviť. Preklady sú prístupné a to je pre všetkých mojich divákov a čitateľov najpodstatnejšie. :) To, že mám nervy v kýbli z tej nefunkčnosti, je môj problém. :D Ďakujem za návrh možného riešenia. Verím, že Ainny a Ivuš by ma spropagovali, ale fakt si nemyslím, že je to nutné. Našla si ma? Našla. Nájdu ma aj iní. :) A ak nie, to je zase ich problém. :D Jednoduché.

NEFUNKČNÝ BLOG. CZ

(Danusa, 8. 9. 2018 16:23)

Vyriešila si to na jednotku s hviezdičkou. Pomaly to bolo už na nervy. Stále sa zobrazovalo niečo iné. Aj článok s preloženým novým dielom rytiera som uvidela až teraz ako píšem.

Re: NEFUNKČNÝ BLOG. CZ

(DQ, 8. 9. 2018 17:50)

Ja som bola na nervy. Články sa mi zobrazujú aj zmazané, tie, ktoré nahrávam v tomto mesiaci sa objavujú, kedy sa im zachce. Keď to opravia, tak pôjdem zase späť. Komentáre sa tam tiež objavovali podivne, alebo sa vôbec neodoslali a potom sa tam objavili viackrát... Tak zatiaľ takto. Bez článkov, ale všetko pokope. :)

Re: Re: NEFUNKČNÝ BLOG. CZ

(Danusa, 8. 9. 2018 18:07)

Ďakujem za túto novú dočasnú stránku. Tvoje preklady sa pravda dajú nájsť na Uložto, ale príde mi to neosobné. Takto môžem aspoň poďakovať za tvoju námahu a výborne odvedenú prácu.

Re: Re: Re: NEFUNKČNÝ BLOG. CZ

(DQ, 8. 9. 2018 18:14)

Práve preto som netušila, či toto treba, keďže je to na uložto, ale popravde mi tak nejako chýbal kontakt s vami. Možnosť vám k tomu niečo povedať, alebo len nejako zareagovať. Viem, že komentáre sa dajú písať aj na uložto, ale proste mi to prišlo... neosobné, ako vravíš. Blog je kusom zo mňa samej. Vložila som do toho miesta toľko svojho času a zrazu som s blogovaním mala celkom prestať, lebo majú poruchu? Bola som tu pár dní na nervy. Blogujem 10 rokov. Je to mojou súčasťou. Nemohla som sa toho celkom vzdať. Takže aspoň takto. :) Kým sa to nespraví. Ďakujem ti za komentár, ktorý si mi tu nechala. Som rada, že mi tu napísala aspoň jedna známa tvár. Aspoň sa tu necítim tak sama teraz. :)

Re: Re: Re: Re: NEFUNKČNÝ BLOG. CZ

(Danusa, 8. 9. 2018 18:27)

Nemáš za čo a na 100 % ti ručím, že nebudem jediná čo si ťa tu nájde, nehovoriac o tej radosti.

Re: Re: Re: Re: Re: NEFUNKČNÝ BLOG. CZ

(DQ, 8. 9. 2018 18:42)

Ale aj tak... Nie je to tu trvalé. Dúfam, fakt. Svoj starý blog milujem a celkovo som na blog.cz rada. Na tejto doméne si musím skoro všetko platiť, ak chcem, aby to vyzeralo pekne. A peniaze do toho nevrazím. Aspoň zatiaľ nie. Moderátori blog.cz síce neodpovedajú a teda nikto nevie, kedy nastane zmena zase k lepšiemu, no poďme dúfať, že čoskoro. :D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: NEFUNKČNÝ BLOG. CZ

(Danusa, 8. 9. 2018 19:08)

Ako sa hovorí nádej umiera posledná. Možno je to len hlúposť ale starý blog ako som pozerala zas posledný článok o rytierovi nezobrazuje, tak ma napadlo,že či by ti nemohli trochu vypomôcť Ainny, Ivuška s malou informáciou o tvojom dočasnom blogu, lebo tam v komentároch vidím známe mená aby ťa skôr našli.